RAPORT DLA BRANŻY CRE

Aplikacje parkingowe 2024

Jak wybrać aplikację do zarządzania parkingiem?


O raporcie

W dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowych innowacji, aplikacje parkingowe stanowią klucz do skutecznego zarządzania przestrzeniami parkingowymi. W naszym raporcie przyglądamy się obecnym na rynku rozwiązaniom, oferującym korzyści zarówno dla użytkowników, jak i właścicieli nieruchomości.

Naszym celem jest pomoc w dokonaniu świadomego wyboru rozwiązań cyfrowych, które pomogą w efektywnym zarządzaniu miejscami parkingowymi.

Nad raportem pracował zespół Digital Real Estate stworzony przez Proptech Foundation, składający się z osób z szerokim doświadczeniem w zakresie transformacji cyfrowej
i technologii informatycznych dla branży Real Estate.

W trakcie pracy na raportem konsultowaliśmy się z ekspertami w temacie zarzadzania parkingami jak również dostawcami rozwiązań technologicznych, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami wynikającymi z wdrożenia tego typu aplikacji na wybranych obiektach.

Pobierz nasz raport jeśli chcesz wiedzieć:

  • jakie są wyzwania związane z parkingami w budynkach komercyjnych?
  • jakie są rodzaje rozwiązań cyfrowych dedykowanych parkingom?
  • w czym może pomóc dedykowane oprogramowanie?
  • jakie funkcje powinna posiadać aplikacja parkingowa?
  • jakie narzędzia są aktualnie dostępne na rynku?


Jeśli chociaż jeden punkt jest ważny dla Twojej pracy i celów Twojej organizacji - koniecznie zapoznaj się z naszym raportem!

Patronat medialny

Zarejestruj się aby otrzymać raport!

Uzupełnij formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz dostęp do raportu. 

Partnerzy

Autorzy

Proptech Foundation

Ewa Zagórska

Architektka i menedżerka | Analityk & Researcher Proptech Foundation

Architektka i menedżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem przy realizacji inwestycji komercyjnych w branży budowlanej, specjalizująca się w projektowaniu obiektów biurowych i mieszkaniowych oraz realizacji obiektów w technologii modułowej prefabrykowanej. Posiada doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania BIM a także projektowania i wykorzystania nowych technologii w realizacji budynków ekologicznych i zero energetycznych.

Proptech Foundation

Bartosz Dobrowolski

Co-Founder | Technology & Innovation Advisor

Ekspert w zakresie transformacji cyfrowej, budowania wartości rozwiązań technologicznych, user experience, a także efektywnej komunikacji produktowej i sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem. Współzałożyciel organizacji Proptech Foundation skupiającej liderów innowacji cyfrowej w branży nieruchomości komercyjnych. Edukator i mówca inspiracyjny.

Proptech Foundation

Michał Kozłowski

Member Of The Supervisory Board, ESG and Sustainability Lead | Co-Founder

Lider obszaru ESG w Proptech Foundation, autor szkolenia ESG Digital Leader. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i lider transformacji cyfrowej. Ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie oprogramowania biznesowego, technologii i badań dla sektora Real Estate. Dyrektor Regionalny w spółce technologicznej. Prywatnie zapalony wspinacz, w wolnych chwilach uprawia pomidory.

.